KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581430
nr 1358 1430
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, stadsmotiv med segelbåtar. Olja på duk, 120x151 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:15:25
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)